Volkswagen Caddy
2.0 TDI L1H1 BMT Economy Business | Trekhaak | Bluetooth | Airco
Direct kopen, basisprijs: € 10.945,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 10.945,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 180,39 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.189,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Caddy |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 TDI L1H1 BMT Economy Business | Trekhaak | Bluetooth | Airco |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 23 juli 2020 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 124.111 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 180,39 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.945,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VGK-46-F |
| Motorinhoud: | 1.968 cc |
| Vermogen: | 55 kw / 75 pk |
| Laadvermogen: | 757 kg |
| Gewicht: | 1.395 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Hoogte: | 186 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.152 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 690 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Zijschuifdeur rechts
- Zijschuifdeur rechts
- Achterdeuren met ruiten
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Trekhaak
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Radio
- Radio
- Interieur
- Airco
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Tussenschot volledig
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- schuifdeur rechts handbediend
- Achterdeuren (incl. ruitenwisser en verwarming)
- Bluetooth
- Bluetooth
- Business-pakket
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Economy Business pakket
- unikleur/pastel
- Vervolgbotsing preventie